o mně

Jmenuji se Lenka a s mým mužem a dvěma rošťáky bydlíme v domečku v Pardubicích.

Jsem žena tvořivá a vždycky jsem měla velký sen, že budu podnikat v kreativní oblasti. Podnikatelských záměrů jsem již od dětství měla mnoho, ale u ničeho jsem nezůstala. To se změnilo s focením.

V roce 2015 jsem založila svůj fotografický ateliér, kde jsem se věnovala 5 let rodinné, dětské a těhotenské fotografii. V roce 2018 jsem vytvořila projekt "Miluji focení", díky kterému pomáhám všem milovníkům fotografování zdokonalovat se v tomto krásném oboru. V tomhle roce  jsem se stala také ambasadorem úžasné značky Sigma foto.

Koncem roku 2019 se nám k dcerce Isabelce narodil syn Benjamín a za 3 měsíce se v ČR objevil Corona virus. Následovalo období, díky kterému jsem si uvědomila, že není čas ztrácet čas. Rozhodla jsem, že budu fotit (kromě mých dětí) jen to, co mě baví a naplňuje nejvíce. Moje srdce směřovalo ke svatební fotografii již dlouho a konečně jsem si dopřála se na ni specializovat.

MILUJI SVATEBNÍ ATMOSFÉRU! DOJEMNÉ CHVILKY S NEJBLIŽŠÍMI, UPŘÍMNÉ ÚSMĚVY A LÁSKA VE VZDUCHU...

Často mi na svatbách lidé říkají: "S náma to budete mít těžký - neradi se fotíme!" nebo "Nejsme vůbec fotogeničtí...". Poté, co klientům odevzdám finální fotografie jsou nadšení a překvapení, že jim to sluší a na fotkách vypadají přirozeně a hlavně šťastně. Ve své práci se cítím sebejistá a vím, že ať budu fotit kohokoliv/kdekoliv, dostanu do fotek maximum.

Svoji práci zbožňuji a těším se, kolik úžasných lidí poznám. Pokud i vy hledáte svatební fotografku nebo byste semnou rádi navázali spolupráci, nebojte se mi napsat.

Kontakt najdete tady >>

Lenka Stehnová
Lenka Stehnová fotografka